• Home
  • Boekrecensies
  • Contact
  • Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar
  • Skip to footer

Leesbeest.nl

Boekrecensies

Wim Kieft keert terug naar Italië

2 oktober 2018

Wim Kieft, De terugkeer is de opvolger van de onverbiddelijke bestseller Kieft die Michel van Egmond over de voetballer schreef.

Wim Kieft was onder vrouwen de meest populaire voetballer van zijn generatie met zijn blonde haren en doordringende, maar vriendelijke blik. Zelf ging hij gebukt onder enorme onzekerheid en was hij tijdenlang in het geheim verslaafd. Kieft vertelde een poos terug zijn verhaal aan Michel van Egmond die er de bestseller Kieft over schreef.

Er is nu een opvolger. Wim Kieft, de terugkeer. Opnieuw is Michel van Egmond degene die het verhaal van de voetballer optekent. Samen gaan ze naar Italië en bezoeken ze de plekken waar Wim Kieft opgroeide. Kieft vertelt over zijn verleden in Turijn en Pisa. Van Egmont beschrijft de soms erg grappige tocht in geuren en kleure, zoals we van hem gewend zijn. Van Egmont werkte eerder mee an de biografie van Bert van Marwijk en tekende ook voor de hilarische biografie van René van der Gijp. Ook dit boek werd een bestseller en won de NS Publieksprijs.

Het nieuwe boek over Kieft is een mooie aanvulling op zijn inmiddels fraaie reeks voetbalbiografieën.

Meer lezen van Michel van Egmond? Bestel via de links in dit verhaal en je hebt de boeken morgen in huis.

Vorige recensie Wanneer kun je beginnen? Stenograaf Obama vertelt
Volgende recensie Patrick Melrose: worsteling met demonen uit het verleden

Primary Sidebar

Bestsellerlijst

Korting op studieboeken

StudentenlevenStudentenleven

Footer

Contactgegevens:

Wil je reageren....iets anders...

Contact ›

Laatste recensies:

  • Paraat van Marco Kroon
  • De schaduwvrouw van Anna van den Breemer
  • Mijn naam is Emilia del Valle van Isabel Allende

Volg ons:

  • Facebook
  • Twitter

© 2025 LeesBeest · Een website van Webdesign Groningen